Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na bok za sprawą zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych regionów jest daleko w tyle, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu dokładniej polscy producenci są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów po wysokiej jakości materiały. W którym miejscu jest bariera kupujących? Brak wystarczających kompetencji projektantów czy może szukający ludzie są za bardzo rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, oraz innych ubrań klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie zagłębić się w polski asortyment.

Kończąc spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę Polskim handlowcom i pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety