Czy znasz 3 podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową kobietę? My znamy: uczucie, rodzina oraz ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie przyjmują postawy w nieskończoność oddanego kochanka. Jak często mówią z jednej strony pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciach, jednakże w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym ażeby obecny facet od czasu do czasu stawiał opór, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom też kochają zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić wymaganiom wyjątkowych pań? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, obserwuj jej małe lub większe potrzeby, żeby wiedzieć które z nich są najważniejsze oraz na tych skoncentruj się najmocniej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować często małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później zawsze wygasa. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna