Czy znacie 3 podstawowe pojęcia charakteryzujące typową damę? My znamy: milość, rodzina i ubrania. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich doznań pragną panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega samą siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce ale znowu nie akceptują postawy w nieskończoność zaabsorbowanego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują troski, stałości w uczuciach, jednak w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym ażeby ich facet czasami stawiał opory, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom też kochają zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero więź czy uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak dogodzić wymaganiom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj jej małe czy wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć jakie z nich bywają najistotniejsze i na nich skup się najbardziej, nawyk bycia niedostępnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. To właśnie czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna