Moda w Polsce ma na swoim koncie bardzo dużo sukcesów. Dawniej Moda Polska często była poniżana i mówiono o niej jak o tej zacofanej ale też nielubianej. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby.
Wszystko się zmienia, trendy także. Polscy Projektanci są teraz w czołówce producentów na świecie, ich ubrania rozchodzą się w prędkości światła, a gwiazdy z całej europy korzystają z naszych ofert.To się nazywa Progress!Modę Polską cechuje korzystanie z klasycznych krojów, zaskakujące kształty, dobrej jakości tkaniny niestandardowe wyjścia. Kochamy eksperymenty! polscy handlowcy są w stanie pokazać ludziom godne uwagi projekty! Zagwarantuj rodzinie bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Rób wszystko, żeby czuli się kochani. Nie kupuj byle jakich rzeczy, unikaj dysonansu pozakupowego. Co więcej można wtrącić, że sieciowy zapas bywa nieco większy, znaleźć można jeszcze dużo więcej superlatyw, także słusznie o tym pomyśleć. Może to będzie lepszym wyjściem.
Pamiętajmy o wyszukanych krojach i szyciach, dbajmy o materiał a unikniemy dysonansu oraz powikłań związanych z naszym ciałem, bo doskonale wiemy o tym, że łatwo o to w dzisiejszych czasach.

Moda i Srebro