Portale społecznościowe czy poradniki tworzone są głównie z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęto że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że mężczyźni nie są skłonni do rozmów na temat garderoby czy też wyglądu. Kobiety myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma ubrane, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w Polsce ma się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja prezentowania odzieży w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców zniechęca bardzo często obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, podobno koniecznie biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki