Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co powoduje że przeszktałcamy się w silne i świadome swojej wartości kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinno się mieć na oku?
Jednym z najważniejszych kryteriów praktycznej bielizny, winien być materiał, dlatego, że to on świadczy o komforcie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o samopoczuciu oraz także o tym czy wypełni swoją rolę w życiu na co dzień ale także w wyjątkowych dla nas chwilach
Bielizna produkowane są zazwyczaj z
tkanin naturalnego pochodzenia oraz tych sztucznych. Jeśli mowa o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jej jakości świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- bawełna czesana oraz bawełna superczesana.Oby dwie są przyjemne dla skóry. Bielizna bawełniana jest niezwykle zwiewna ale również powoduje że skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się ekspolatować włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne i rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach produkty naturalne coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, tutaj także tak jest. Jako przykład podamy materiał elastanowy który od długiego czasu jest ulepszany i nadal pozyskuje duże zainteresowanie i użytek. Łączony jest też z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał i niesłychanie powiewny.

Beauty 77